چگونه مشتری خود را برای بهترین موقعیت از کسب و کار قرار دهیم؟

چگونه خواسته های و نیاز های مشتریان را برطرف کنیم؟

برای رفع نیازها و نیازهای مشتریان ، باید اطلاعاتی را از آنها جمع آوری و جمع آوری کنیم. مزایا و معایب مشتریان شما چیست و ایده ها یا راه حل های شما برای بهبود شغل شما چیست؟ در این مقاله می خواهیم از مشتریان خود بپرسیم که چه چیزی می خواهند یا چه می خواهند و چگونه می توانند به این نیازها یا خواسته ها پاسخ دهند.


دیدگاه شما در مورد مشتری همیشه متفاوت است. نظر شما به سن ، جنس و عقاید شما نیز بستگی دارد. آنها محصولات یا خدمات ارائه می دهند و دقیقا نمی دانند چه تغییراتی باید در تجارت آنها ایجاد شود. ممکن است هرگز آنچه را می بینید دوست نداشته باشید. از طرف دیگر ، مشتریان بسته به اندازه تجارت خود ، آنچه را که از فروشگاه می خواهند به خدمات و محصولات می خواهند. به عنوان یک آژانس تبلیغاتی کار کنید، رایگان است

 • مشتریان من چه کسانی هستند؟
 • چه شخصیت هایی بیش تر به سراغ محصول و یا خدمات ما می آیند.
 • سن و سال قالب مشتری ها چقدر است؟
 • علایق مشتریان ما چیست؟

ارزش ویژۀ برند Brand Equity

 • چگونه در بازار مشاهده می شوید؟
 • اعتبار و شهرت شما در چیست ؟
 • آیا مردم از نام تجاری شما آگاه هستند؟
 • برند شما در مقایسه با رقبا چه عملکردی دارد؟
 • آیا این آگهی درک مشتری را از برند نمایش داده شده، تغییر می دهد؟
 • آیا پیام اصلی به مشتریان منتقل شد؟
 • آیا این تبلیغ به یاد ماندنی بود؟ مردم چه چیزی را در مورد آن دوست دارند و چه چیزی را دوست ندارند؟
 • آیا مشتری تمایلی به دیدن این تبلیغ دارد؟
background

ساخت لینک

لینک ها یا داخلی هستن یا خارجی،لینک های داخلی یعنی اینکه وقتی روی یک کلمه یا عبارت کلیک می کنیم به صفحه دیگری منتقل میشود که رنگ آن معمولا آبی است. لینک های خارجی یعنی اینکه وقتی کاربری در سایت دیگری روی لینک سایت و یا صفحه ای از سایت ما کلیک می کند به صفحه و یا سایت ما منتقل می گردد.

سئو

این نوع این به سه نوع تقسیم می شوند: جستجوگرها کلاه سفید و جستجوگرها کلاه سیاه و کار کوتاه دو کلاه توضیح می دهد و، در مقابل، این وضعیت خاکستری، جستجوگرها کلاه خاکستری است. برای تمیز کردن آنها را. اما در حال حاضر، ما باید آنها را متقاعد کند که آنها قوانین، بر اساس این توصیه ها، و گوگل مجازات را برای همیشه نیست، بنابراین او زد و گوگل. اما، از سوی دیگر، آن است که برای مقابله با افرادی مانند این و شکستن به شخصی Google است که با استفاده به منظور توسعه سایت های با غیر قانونی و غیر قانونی، کلاه خاکستری کاملا شخصی استفاده می کند، آن است که نه به طور کامل سیاه و سفید، اما جایی در میان، اما عاقلانه با نرم افزار. توسعه وب سایت رایگان.

سئو ما

سئوی ما سئو کلاه سفید است که شامل این مواردی می شود:1- استفاده صحیح از تگ ها و متا تگ ها در کدنویسی سایت باید تگ h1, h2, h3 , h4 , h5 و تگ h6 را به طور مناسبی با استفاده از کلمات کلیدی هر صفحه و همچنین عناوین مهم موجود در هر صفحه تکمیل کنید. البته اگر کدنویس هم نباشید و سایت شما با استفاده از وردپرس ساخته شده باشد، خود وردپرس این کار را برای شما انجام می‌دهد. غیر از تگ هایی که ذکر شد، متا تگ توضیحات (Meta description tag) و تگ Alt که مربوط به توضیحات تصاویر است نیز وجود دارند که باید به طور صحیح و استاندارد تکمیل شوند. از تگ عنوان (Title tag) هم غافل نشوید که سایت شما را به موتورهای جستجو معرفی می‌کند.2- تولید محتوای باکیفیت و استاندارد شاید بتوان گفت مهم ترین مورد در سئو کلاه سفید، محتوای با کیفیت است. نکات بسیار زیادی در مورد یک محتوای استاندارد وجود دارد. در گذشته گفته می‌شد که مطالب هر صفحه باید کوتاه باشد تا خواننده از مطالعه آن خسته نشود اما در این سال ها به نظر میرسد صفحاتی که دارای متنی حاوی بیش از 1000 کلمه هستند، راحت در موتورهای جستجو جایگاه به دست می‌آورند. البته همه نکاتی که ما در سئو کلاه سفید بیان می‌کنیم با این پیش فرض است که شما قبل از هر چیز به مفید بودن محتوا برای کاربرانتان توجه می‌کنید، چرا که اگر همه این نکات بیان شده را رعایت کنید اما کاربران، شما را نپسندند موتورهای جستجو نیز شما را نخواهند پسندید.

امنیت فایروال

دیوار آتش چیست؟
فایروال وسیله ای است که برای نظارت بر ترافیک شبکه ورودی و خروجی با امنیت شبکه استفاده می شود. تصمیم می گیرد که اجازه دهد ترافیک خاص بر اساس قوانین امنیتی تنظیم شده مجاز باشد یا خیر. ترافیک مجاز می تواند به مقصد برسد ، اما از ترافیک غیر مجاز می توان جلوگیری کرد.

عملکرد آن از سال به سال دیگر متفاوت است و انواع مختلفی از سلاح گرم را می توان از آن استفاده کرد. فایروال از طریق نرم افزار یا ابزارهای سخت افزاری شرح داده شده در این مقاله پیکربندی شده است. اما اول ، بیایید ببینیم که آنها چگونه کار می کنند.

محافظت در برابر آتش سخت افزاری مبتنی بر سخت افزار: \ t
اطمینان از فایروال سخت افزار اطمینان می دهد که شما می توانید بر ترافیک شبکه خود کنترل داشته باشید. با یک ابزار می توانید تصمیم بگیرید که چه ترافیکی باید باشد یا نباید سرورها باشد. از آنجا که این دستگاه از سرورهای شما جدا است ، هیچ نگرانی در مورد از دست دادن عملکرد وجود ندارد. نیازی به نصب یا فعال کردن فایروال های نرم افزاری و نظارت و بررسی بسته ها قبل از مراجعه به سرورهای خود ندارید.

آرسیو

بارگذاری

اتمام

راهکارهایی جهت افزایش سرعت سایت

استفاده از قالب مناسب - خرید هاست اختصاصی - بهینه سازی تصاویر - کاهش حجم ریدایرکت ها - ایمن سازی سایت و موارد دیگر